О продукции

Надміцні іграшки West Paw

Ми створюємо дизайн кожної іграшки West Paw з думками про те, що саме потрібно собакам

Ваш собака маленький хуліган, що звик до активних розваг, або він надає перевагу спокійним іграм?
Ми створюємо іграшки West Paw враховуючи інтереси кожного собаки. Одні іграшки кидають справжній виклик собакам, в той час як інші призначені для веселих ігор, ласощів, жування або апортування.

Наша історія

West Paw створює, розробляє, виготовляє та доставляє кожну іграшку з власної фабрики у штаті Монтана, США.
Щоб бути впевненими в тому, що ми створюємо дійсно надійну, високоякісну та екологічну продукцію, виготовлену з безпечних матеріалів – ми робимо все самостійно і прагнемо бути найкращими друзями для усіх собак.
Будучи членами громади міста Бозман, що у штаті Монтана, ми пишаємось екологічними та безпечними іграшками Вест Пав, які ми виготовляємо на власному виробництві, що має сертифікацію «certified B Corp». Це підтвердження, того, що ми дбаємо про своїх клієнтів, наших дистриб’юторів та громаду в якій вони живуть.
Ми хочемо показати, як бізнес може вести до позитивних змін в середині власної громади та у всьому світі - шляхом прийняття щоденних рішень, як великих так і малих. Адже чи не за для цього насправді існує бізнес?

Чи потрібні собакам іграшки? Так!

Так само як і людям, собакам необхідний стимул для того щоб вони були щасливими та ментально здоровими.

Іграшки в дії

Собаки обожнюють наші іграшки. Впевніться у цьому самі, переглянувши веселі відео про іграшки West Paw у дії.

Ось чому:

Такі непрості завдання для собак, як спроба дістати ласощі з головоломки допомагає стимулювати їх розумову активність та наповнює їх животики смачненькими ласощами.
Безпечні та інтерактивні іграшки сприяють стимуляції мозку та підтримки здорового росту.
Гра з розвиваючими іграшками потребує більше енергії, ніж годинна прогулянка у парку.
Гра з цими іграшками допоможе навчити собаку манерам та слухняності. Інтерактивні іграшки створюють міцніший зв'язок між господарем та собакою. 

Як саме:

Ми створюємо наші іграшки з думкою про те, що потрібно собакам.
Які б ігри не обирав ваш вихованець, чи то жваві активні ігри з пригодами, або навпаки затишні забави,- наші іграшки враховують інтереси кожного собаки. Деякі іграшки створені для ментального розвитку собак, інші призначені для апортування, жування або спільних ігор з господарем, другом-компаньйоном.
Іграшки West Paw не просто безпечні та довговічні, вони створені для: безпечної і кмітливої гри. Іграшки, які одні собаки обожнюють гризти, а іншим собакам подобається носити та тягати.Іграшки для гри

Собака згризе все, що Ви запропонуєте, але це не означає, що йому все до смаку. Оберіть саме ту іграшку West Paw, яка буде ідеальною для стилю гри Вашого собаки.Іграшки для ласощів

Собаки в захваті від іграшок-головоломок, що тренують їх винахідливість, стимулюють їх думати та нагороджують смачними ласощами за наполегливість і важку працю.Іграшки для жування

У собак є природна потреба щось жувати, гризти і ніщо не задовольняє її краще, ніж наші надміцні і довговічні іграшки West Paw серії Zogoflex.Zogoflex®

Тверді та монолітні до самої серцевини. Створені бути надміцними надстійкими і довговічними.Zogoflex Echo®

Zogoflex Echo мають порожнисту серцевину. Створені для собак, які люблять гризти пружні іграшки, що постійно виштовхуючись, самі відновлюють форму.Zogoflex Air®

Іграшки Zogoflex Air мають заповнений повітрям центр, дарують відчуття задоволення від стійкого намагання роздавити і розплющити.