О продукции

Натуральний вологий корм PetKind


Вітаємо у нашій родині ПетКайнд!

Коли ми ще були дітьми, наша Мама займалась вихованням собак чемпіонів у власному родинному розпліднику. В цій справі здоров’я породи та кондиція собак вкрай важливі.

Ми жили та гралися разом з нашими собаками – вони були нашою родиною та друзями. Годуючи та опікуючись ними ми почали розуміти кожну деталь від якої залежить їх щастя, здоров’я та добробут.

Тому, ідея створювати корми ПетКайнд для собак прийшла до нас природно, як щось само собою зрозуміле. Унікальне виховання та оточення в якому ми зростали дітьми дало нам бачення безкомпромісних стандартів та визначили наш підхід до створення консервів ПетКайнд: пошуку оригінальних та виняткових інгредієнтів та інновації з додаванням зеленого рубця (green tripe).

Наші канадські інгредієнти: яловичина, яловичий рубець, рубець бізона, індичка, качка, курка, дикий лосось.

Інгредієнти з Нової Зеландії: рубець оленя, рубець ягняти, ягня, оленина.

родина Васмут, засновники компанії ПетКайнд Пет Продакт Інк.


На фото родина Васмут, засновники компанії ПетКайнд Пет Продакт Інк.


Наша філософія


            


Це все про інгредієнти

Коли ми прийняли рішення створювати консерви ПетКайнд, ми замислились про інгредієнти, які б говорили про раціони голосніше за нас, ось чому зелений рубець - це основа наших раціонів.

Нашою незмінною філософією завжди було виготовлення консерв найвищої якості з неперевершених інгредієнтів та винятковою поживністю.

Зелений рубець - це основа наших раціонів

Зелений рубець – це інгредієнт, що лежить в основі при створенні всіх консерв PetKind з 2001 року. Ми знаємо який неймовірний вплив має цей високопоживний продукт на якість життя наших обожнюваних вихованців. Ми використовуємо рубець бізона, яловичий та ягняти. Всі інгредієнти надходять до нас від перевірених постачальників, пройшли перевірку та визнані придатними для споживання в їжу людям Канадським агентством перевірки продуктів харчування CFIA (Canadian Food Inspection Agency).

На цьому ми не зупиняємось

В PetKind ми завжди шукали лише найкращі інгредієнти – це нас надихає!
Наприклад, дикий лосось для наших рецептур виловлюють в північно-західній частині Тихого океану.
Ми не додаємо картоплі, зерна, сої, кукурудзи чи пшениці, тому наші консерви не містять глютену та мають низький глікемічний індекс.
Ми пишаємось тим, що всі наші консерви на 100% виготовляються в Канаді.
Наше прагнення та те чого ми бажаємо всім серцем – це підтримувати наших клієнтів здоровими, активними та сповненими життя.

Наші канадські інгредієнти: яловичина, яловичий рубець, рубець бізона, індичка, качка, курка, дикий лосось.

Інгредієнти з Нової Зеландії: рубець оленя, рубець ягняти, ягня, оленина.

родина Васмут, засновники компанії ПетКайнд Пет Продакт Інк.


PetKind That's It

ПЕТКАЙНД - НАТУРАЛЬНИЙ ВОЛОГИЙ КОРМ ДЛЯ СОБАК З КАНАДИ !


Зелений рубець

Ми впевнені в неймовірній користі зеленого рубця (green tripe). Саме тому ми включили його майже до всіх рецептур PetKind. 

Свіжі м'ясні інгредієнти

Ми прагнемо використовувати лише найкращі інгредієнти, походженню яких ви можете довіряти. Всі наші інгредієнти надходять до нас з Канади та Нової Зеландії.


Виготовлено в Канаді

Ми пишаємось тим, що кожна упаковка корму PetKind виготовляється в місті Вайт Рок, Британська Колумбія, Канада. І саме тому ви можете бути певні, що наші корми відповідають найвищим стандартам якості.


Без штучних добавок

Натуральне - це найкраще, що може бути. Саме тому ми не додаємо штучних добавок, консервантів та барвників до наших кормів. Нам важлива якість наших продуктів, тому ми ніколи не додаємо субпродукти.

Рецептури додаткових кормів ПетКайнд, які вам сподобаються

Ретельно підібрані прості рецептури – просто смачно та поживно!
Без картоплі, без зерна, сої, кукурудзи чи пшениці, тому наші консерви не містять глютену та мають низький глікемічний індекс.
Без штучних добавок, консервантів та барвників. Без додавання субпродуктів.

Консерви для собак з обмеженою кількість інгредієнтів, які ви можете легко вимовити

Лінія консерв Pet Kind That`s It – це неймовірний асортимент рецептур, виготовлених з обмеженої кількості виняткових інгредієнтів для ідеальної ротації раціонів. Інгредієнти вирощуються в Канаді та Новій Зеландії.

Наші канадські інгредієнти: яловичина, яловичий рубець, рубець бізона, індичка, качка, курка, дикий лосось.

Інгредієнти з Нової Зеландії: рубець оленя, рубець ягняти, ягня, оленина.

Зелений рубець - це основа наших раціонів ПетКайнд

Зелений рубець (Green Tripe)– це інгредієнт, що лежить в основі при створенні всіх кормів PetKind з 2001 року. Ми знаємо який неймовірний вплив має цей високопоживний продукт на якість життя собак. Ми використовуємо рубець бізона, яловичий та ягняти. Всі інгредієнти надходять до нас від перевірених постачальників з Канади та Нової Зеландії, пройшли перевірку та визнані придатними для споживання в їжу людям Канадським агентством перевірки продуктів харчування CFIA (Canadian Food Inspection Agency).