О продукции

Корм супер-преміум класу Nutra NuggetsЗ гордістю виготовлено в США з найкращих інгредієнтів з усього світу


NUTRA-NUGGETS: СУХІ КОРМИ СУПЕР ПРЕМІУМ КЛАСУ ДЛЯ СОБАК І КОТІВ

Без пшениці, без сої

Кожен улюбленець особливий і формули корму Нутра Наггетс створені з урахуванням усіх його потреб, забезпечуючи чудовий смак і високу харчову цінність для харчування собак і котів на всіх стадіях життя.

Nutra Nuggets - це сімейний бренд і не належить міжнародній корпорації

Всі формули Нутра Наггетс виробляються в США, штат Південна Кароліна, на сучасному високотехнологічному обладнанні. Обираючи корми Nutra Nuggets для вашого улюбленця Ви можете бути впевнені, що він отримує правильно збалансоване харчування по доступній ціні.

Приготовлені з турботою

Рецептури Нутра Наггетс готуються з турботою з ретельно відібраних інгредієнтів, які ми отримуємо від перевірених постачальників. У той час як більшість виробників кормів взаємодіють із загальною базою постачальників і постійно змінюють джерела надходження своїх інгредієнтів, наш вибір - довгострокові відносини з постійними надійними постачальниками. Це дозволяє дійсно гарантувати високу якість і безпеку наших кормів.

Зроблено в США, виробник Даймонд Пет фудс., Штат південна Кароліна. Рік заснування 1970

Висока якість і безпека

У Вас високі стандарти оцінки кормів, якими харчується Ваш улюбленець, і саме тому кожна формула Nutra Nuggets створюється ветеринарами і нутріціологами, щоб повністю відповідати потребам собак і котів в харчуванні.

AAFCO Американська державна асоціація контролю кормів

Всі раціони Нутра Наггетс створені відповідно до вимог AAFCO і розроблені з урахуванням потреб собак і котів на різних стадіях життя.

Високий вміст протеїнів 

З ягнят, курки і риби.

Суміш омега жирних кислот

Збалансовані рівні омега-6 і омега-3 жирних кислот працюють разом для здоров'я шкіри і шерсті.

Глюкозамін і хондроїтин натурального походження

Формули для котів з додаванням Таурину

Амінокислота необхідна всім кішкам для міцного здоровя серця і гострого зору, контрольованим рівнем Магнію та збалансованим рН.