Косметика Espree
Вся продукцiя cтворена на основi ОРГАНIЧНОГО Алое Вера

Замість води вся продукція Еспрі містить сік органічного Алое Вера. Корисні й поживні речовини Алое Вера забезпечують максимальне зволоження шкіри. Алое Вера проникає в шкіру в 4 рази швидше, ніж вода, лікує алергічні висипи, сонячні опіки, укуси комах, дрібні подряпини, зменшує набряки, підсилює імунну відповідь.

• З внутрішньої м’якоті Алое Вера
• Виготовлено з компонентів схвалених для людини
• Заспокоює і нормалізує стан шкіри та шерсті

Натуральна, органічна, професійна косметика з США

Натуральні масла і екстракти трав, квітів, горіхів, фруктів і овочів збагачують життєвою силою косметику Espree. Живильні речовини кожного з інгредієнтів забезпечують здоров'я і чистоту шкіри і шерсті, а широкий асортимент задовільнить найвишуканіші потреби Ваших пітомців. Професійна концентрована косметика ESPREE це більше ніж 150 косметичних засобів для всіх частин тіла, кожної породи і ситуації.

Універсальні шампуні і кондиціонери для класичного основного догляду; засоби для зволоження і відновлення; косметика для виставкових собак і кішок; терапевтичні і захисні засоби, репеленти; косметика для застосування під час линьки, спреї для фінішної обробки; піни, бальзами, духи і дезодоранти; розчиняючі і чистячі засоби; салонна косметика і багато іншого.

Серія спеціальних засобів ESPREE надійно і натурально захищає від комах, забезпечує профілактику алергій і артритів, загоює шкіру при незначних травмах, порізах і укусах .Професійна концентрована косметика ESPREE без спирту, хімічних і синтетичних речовин, 100% біологічне розщеплення.

ФІЛОСОФІЯ ESPREE

Для досягнення першості в турботі і здоровому догляді за Вашими вихованцями філософія Espree об’єднала в собі всю мудрість природи з новітніми технологіями. Основним принципом, на якому було засновано компанію Espree Animal Products, являється відданість Вам і Вашим вихованцям. Це надихає нас на створення ефективної, натуральної продукції для забезпечення потреб Ваших домашніх улюбленців. З моменту заснування компанії наші переконання не змінились, ми впевнені, що ефективні, вільні від хімічних та синтетичних елементів косметичні засоби, виготовлені з натуральних компонентів є найбільш ніжними і безпечними для домашніх тварин, а також їх власників.

НАТУРАЛЬНІ ІНГРЕДІЄНТИ:

Косметика Espree насичена оліями і екстрактами трав, фруктів, ягід і горіхів. Складається з інгредієнтів (95%), що придатні для застосування людям. Без спирту, хімічних та синтетичних речовин. 100% біорозщеплення.

ТУРБОТА ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ:

Косметика Espree безпечна для озонового шару і навколишнього середовища. Інформація про вміст натуральних і органічних компонентів вказана на кожному продукті Espree.

БЕЗПЕКА: 

Часто косметичні засоби негативно впливають на Нас і наших чотирилапих друзів. Вся продукція Espree виготовляється з особливою ретельністю з чистих, натуральних і безпечних компонентів. Ми не проводимо тестувань на тваринах.

НАШ ГОЛОВНИЙ ПРИНЦИП:

З 1989 року компанія Espree Animal Products створює натуральну косметику для тварин найвищої якості, присвячуючи себе роботі з домашніми тваринами та нашими улюбленими клієнтами.

ГАРАНТІЯ:

Espree гарантує, що всі косметичні засоби дозволяють досягти тих результатів і ефектів, які описані в їх анотаціях.