О продукции

Біологічно відповідний корм AcanaЯкби ваші собака або кіт могли говорити, вони сказали б вам, що КОРМ - ЦЕ НАБАГАТО БІЛЬШЕ, НІЖ ГАРНА УПАКОВКА І ГРАМОТНИЙ МАРКЕТИНГ.


ACANA НЕ ОБМЕЖУЄТЬСЯ 1м ІНГРЕДІЄНТОМ У СПИСКУ™

В Чемпіон Путфудс ми зосереджені на виготовлені кормів ACANA та ORIJEN, які ми готуємо з найкращих світових інгредієнтів, з початку і до фінального етапу приготування.

Наші корми готуються зі свіжих або сирих м'ясних інгредієнтів преміальної якості, балансуються цільними фруктами та овочами та гарантують вашому чотирилапому члену родини повноцінне та здорове життя.


КОЖНА РЕЦЕПТУРА ACANA ВКЛЮЧАЄ:

  • Мінімум 50% преміальних м'ясних інгредієнтів.
  • Рецептури збалансовані фруктами, овочами, травами та нутрієнтами.
  • Додавання вітамінів та мінералів, натуральних консервантів та пробіотиків.
  • Вишукане та смачне різноманіття рецептур, які прийдуться до смаку кожному вихованцеві.

НАШІ РЕЦЕПТУРИ НІКОЛИ НЕ МІСТИТИМУТЬ:

  • Штучних ароматизаторів, барвників та консервантів.
  • Сої, кукурудзи, тапіоки и пшениці.


Рейнхард Мюленфельд, засновник ЧЕМПІОН ПЕТФУДС ЛТД


ЯКІСНІ ІНГРЕДІЄНТИ ACANA ДЛЯ УЛЮБЛЕНЦІВ

Ми прозорі стосовно наших інгредієнтів

Ми пишаємось тим фактом, що для наших кормів ACANA® ми обираємо лише найкращі інгредієнти від наших перевірених постачальників. Ми контролюємо кожен етап створення рецептури від початку і до кінця. Раціони з високим вмістом м'ясних протеїнів збалансовані фруктами, овочами та травами. Наші корми ACANA такі ж поживні як і ситні.

ЩО ОЗНАЧАЄ СВІЖЕ АБО СИРЕ?

Свіже: єдиний спосіб зберігання наших свіжих інгредієнтів - це охолодження.
Сире: наші сирі інгредієнти заморожуються на піку їх свіжості, для збереження всіх корисних нутрієнтів.

Наші рецептури ACANA включають:
М'ЯСО ТВАРИН, ВИРОЩЕНИХ НА РАНЧО & ПОРОСЯТА ПОРОДИ "ЙОРКШИР"

Наші червоні м'ясні інгредієнти ми отримуємо з м'яса тварин, виведених на ранчо, де з самого початку вирощується тільки один вид тварин. Бички, бізони та ягнята, вирощуються на ранчо поруч з їх мамами, харчуються травою та кормами, збалансованими за мінералами, вони гарантовано отримують найкраще харчування, все щоб ми отримували найкорисніші м'ясні інгредієнти. Наші червоні м'ясні інгредієнти містять високу кількість протеїну, та являються природним джерелом усіх необхідних нутрієнтів. Поросята породи "йоркшир" ми отримуємо від свиней які вирощуються у добре вентильованих приміщеннях, де їх повноцінно забезпечують кормами та водою. Вони мають необхідний простір та якісне харчування, щоб ми могли отримувати високоякісні м'ясні інгредієнти зі свинини.

КУРЧАТА ТА ІНДИЧКА ВІЛЬНОГО ВИГУЛУ

Наші курчата та індичка вільного вигулу не утримуються зачиненими в клітках, вони можуть пересуватись всередині амбару, без виходу назовні. Вони повністю захищені від нападу хижаків, мають постійний доступ до чистої свіжої води та якісного харчування, а також вони мають можливість збиратися вверх на сідала або ховатися під них і почувати себе абсолютно безпечно. Для кормів ACANA ми використовуємо преміальне м'ясо птиці - багате джерело м'ясних протеїнів, яке ваш вихованець просто обожнює.


ВИЛОВЛЕНА В ПРИРОДІ АБО ЕКОЛОГІЧНО ВИРОЩЕНА НА ФЕРМІ РИБА

Ми співпрацюємо з перевіреними рибалками з усього світу, які старанно виловлюють та вирощують найкориснішу та екологічно вирощену рибу. Всі наші рибні інгредієнти, окрім декількох видів виловлюються в Атлантичному та Тихому океані, де наші рибалки мають всі дозволи та квоти, що гарантує, що наша риба виловлюється відповідно до всіх екологічних норм. наша риба виловлюється за допомогою тенет або спецальних сітчатих боксів.


ГНІЗДОВІ ЯЙЦЯ

Яйця надходять до нас від курей несучок, що утримуються в амбарах. Ці кури можуть вільно пересуватись навколо курятника, розміщатись на сідалі та нести яйця в гніздах. Ці високоякісні яйця являються неймовірним джерелом протеїнів, необхідних собакам, адже вони містять велику кількість незамінних амінокислот.


ЦІЛЬНІ ФРУКТИ ТА ОВОЧІ

Наші високоякісні фрукти та овочі ми отримуємо від партнерів, яких ми перевірили та визначили, що вони вирощують найкращу продукцію. Більшість цих фруктів та овочів мають низький глікемічний індекс та являються джерелом розчинної та нерозчинної клітковини та багатьох інших нутрієнтів.


ТРАВИ

Наші корисні трави ми додаємо до складу кормів з думкою про здоров'я ваших собак, ми тісно співпрацюємо з постачальниками, щоб ми гарантовано отримували трави найвищой якості.


ЦІЛЬНІ ТА КОРИСНІ ЗЕРНОВІ ІНГРЕДІЄНТИ

Наші цільні корисні зернові інгредієнти вирощують фермери, які з любов'ю обробляють землі на півдні Канади та США. Для наших раціонів ми використовуємо Цільний овес, сорго та пшоно додають поживності та являються природним джерелом клітковини.